Hakkımızda

Polaxtor Markası Müzikbank Elektronik Müzik Yapım İnş. İltş. Tic. Ltd. Şti’nin Tescillli markasıdır. sektörünün öncülerinden olan firmamız 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Sürekli yenilenen teknoloji ile uydu sistemleri, solar sistemler, seslendirme, ağ çözümleri, bilgisayar oem ürünleri üzerine satış yapmaktadır.

Üretimden son satış noktasına “Kaliteli Ürün Uygun Fiyat” prensibiyle yola çıkan firmamız 2017 yılında yeni depomuzda 1000 metrekare açık 600 mertekare kapalı alanda 16000 Çeşit ürün gamı ile teknolojik altyapı yatırımlarıyla sektördeki firmaların her ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde hizmet verebilen bir firma konumuna ulaşmıştır. Firmamız bir çok ürün gamında piyasanın talep ettiği ürünleri ithal etmeye başlamıştır

Müzikbank Elektronik, www.polaxtor.com, www.muzikbankelektronik.com sitemizin yanı sıra toptan satışta bayilere özel yeni satış platformu “www.b2bmuzikbank.com” ile , tüm bilgi akışının ve sürecin yönetildiği elektronik satış platformunu ile iş ortağı bayilerimizin hizmete sunmuştur.

Müzikbank Elektronik Müzik Yapım İnş. İltş. Tic. Ltd. Şti.