Genel 

Çanak antensiz uydu alıcısı

Çanak antensiz uydu alıcısı, Çanak antenin kurulumuna imkan olmayan yerlerde tercih edilen internet üzerinden çalışan ip tv sistemidir. Farklı dil ve kategorilerde binlerce kanal seçeneği olmasından dolayı tercih edilen bir sistemdir.

İlk olarak çanaksız uydu alıcısı nasıl çalışır ona deyinelim. bu sistem kanalları internet üzerinden belli bir sunucu veya yayıncı üzerinden alan bir tür cihazdır. kanalların akıcı olmasını etkileyen faktörler başında evinizde bulunan internet hız kalitesi gelir. fiber alt yapısı olan binalarda öncelik olarak tercih edilmeli. ayrıca bir sunucuya kapasitesinden daha fazla izleyici imkan verilmesine kanalların takılarak göstermesine etkendir.

Çanaksız uydu alıcısı ip tv dir. Eğer televizyonunuzun smart özelliği varsa, extra bir cihaza ihtiyaç duymadan televizyonunuzun uygulamalar kısmından iptv diye arama yaparak onlarca uygulama arasından tercih yapabilirsiniz.

İp tv cihaza ihtiyaç olamadan bir diğer alternatifde Android tv boxdan yana olabilir. smart TV olmayan cihazları bir nevi akıllı televizyona çevirmektedir. bu cihazlarda ise google play üzerinden ip tv uygulamarını tercih ederek bir çok kanalı sorunsuz izleyebilirsiniz.

Çanak antensiz uydu alıcısı
Çanak antensiz uydu alıcısı

Eğer televizyonunuzda smart özellik yoksa ip tv destekli bir cihaz almanız gerekmektedir. web sitemizden satışını yaptığımız Next ip TV ile yasal kanalları sorunsuz izleyebilirsiniz. Bu cihazla Kanal listesini ve yazılımı İnternet üzerinden güncelleyerek sorunsuz ve stabil şekilde antensiz olarak kanalları izleyebilirsiniz. cihazı usb wifi desteği bulunmaktadır. buna uyumlu bir wifi alıcı tedarik ederek kullanabilirsiniz. ayrıca çanak anteniniz varsa gerekli bağlantıları yaparak normal uydu alıcısı gibi kullanabilirsiniz.

Ayrıca İnternet üzerinden Server adı altında satılan ve bir çok kanalı açtığı iddia edilen cihazlar mevcuttur. Ama bu sistemler yasal değildir. Yayıncı ve telif hakkı olan kuruluşlar ile yasal olarak cezai işleme maruz kalabilirsiniz.

İlgili Ürünler